Konzoly

6 dôležitých faktov o hernej konzole Nintendo Switch

By  | 

Nová herná konzola Nintendo Switch už má pár dni po oficiálnom predstavení a zapĺňa stránky všetkých herných médií. Teraz si v krátkosti zhrnieme, čo sme sa o konzole oficiálne dozvedeli z live streamu od Nintenda, ktorý prebehol minulý piatok v skorých ranných hodinách nášho času. 

Nintendo Switch Stream

Konzola vyjde 3.marca 2017   

Nintendo-Switch-Hardware-Packshot-1

 

Cena je stanovená na 300€, no tá sa pre Európu istotne vyšplhá, nakoľko sa Nintendo rozhodlo nechať cenu na predajcoch.   

cena konzoly nintendo switch

Nintendo zavedie masívnu on-line štruktúru, ktorá však nebude zadarmo. Príklad si tu vzali zo služieb ako sú Xbox Live alebo Playstation Store. Avšak služba sa spoplatní až od jesene 2017.

Batéria by mala údajné vydržať bez napájania okolo 6,5 hodiny . Všetko bude samozrejme záležať od hry a zaťaženia na konzolu.

Balenie bude obsahovať Nintendo konzolu Switch, dva Joy-Con ovládače, Joy-Con grip, pásy na zápästie, dokovaciu stanicu a HDMI kábel na pripojenie.

obsah balenia konozoly Nintendo Switch

K dispozíciu budú zatiaľ dve farebné verzie. Jedna s čiernymi Joy-Con ovládačmi, druhá s farebnými.

nintendo-switch-farby

farebne prevedenia konozoly nintendo switch

Celý stream si môžeš pozrieť vo videu nižšie

 

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre