Let’s Play

Ako dopadol maďarský V4 Future eSports festival + rozhovor s hráčom „Mamarmanom“

By  | 

Jedna z najväčších esport akcii v našich končinách Európy – V4 Future eSports sa skončil ,a my sa pozrieme na to, ktoré tímy si ukrojili z rozprávkovej výhry? + máme pre vás menší bonus v podobe rozhovoru z jedným učastnikom turnaja.

 Milión eur je rozdaných, a Vás určite zaujíma kto ich získal.

Clash Royale:

Začíname mojou obľúbenou témou. Na turnaji sa predstavili 2 slovenský a 2 český hráči, žiaľ ani jednému sa nepodarilo obsadiť miesto v TOP 3. Víťazom sa stal poliak Wrobelek a najvyššie z Československého výberu sa umiestnil Samuel mamarman Mondel. Práve s ním sme pre Vás urobili zaujímavý rozhovor.

Na začiatok gratulujem ku štvrtému miestu. Ako sa ti páčil turnaj? Organizácia, služby, herné priestory.

Samuel „Mamarman“ Mondel

Diky moc, tento turnaj beriem ako novú skúsenosť a verím že nejakej podobnej sa ešte v budúcnosti zúčastním. Čo sa týka organizácie, na začiatku totálne pohorela, ale neskôr sa to zlepšilo a už to bolo v poriadku… Hádam budú nabudúce lepší a poučia sa z chýb. Páčilo sa mi ,ako sa starali o každého jedného hráča, každý mal obed aj večeru +pohostenie a pitie v backstagi. Taktiež super spôsob ako si vyskúšať angličtinu v živote . Čo sa týka herných priestorov, na priestoroch si dali vážne záležať, sami ste videli ako to tam vyzeralo, páčilo sa mi miesto kde sa hralo a celkovo celý stage.

Štvrté miesto znamená 6.250€, čo je pre priemerného Slováka aj niekoľko mesačných platov. Máš už predstavu ako s týmto peňažním obnosom naložíš?

Momentálne uvažujem nad vodičákom, takže by asi nejaké peniaze poputovali tam, ostatok by sa odložil a použil v prípade mojej potreby.

Vo štvrť finále loosers bracketu si stretol svojho nového zamestnávateľa, Pepisa, ktorého si napokon zdolal. Ako si zatiaľ spokojný s teamom Zetko?

V Zetku sa mi páči, mám tu kamarátov a hlavne sa môžem spoľahnúť na podporu a dobrý tréning.

Ako si oslavoval, alebo budeš oslavovať?

Neoslavoval som nijak zatiaľ, som hrozne moc unavený a po príchode domov sa opäť treba dostať do reálneho života , ale uvidíme, možno to ešte nejak oslávim.

CS:GO:

Prechádzame na najpopulárnešiu FPS hru vo svete. Prvé miesto obsadil pozvaný tím mousesports a odnáša si rozprávkovú výhru 200 000€.

Český team Dark Tigers Extatus sa neprebojovali do playoff.

Mousesports v turnaji dominovali, prehrali len dve mapy  proti Virtus.pro, z toho jednu vo finále.

League Of Legends:

Aj tu bolo o čo hrať, pretože 300 000€ určite nie je málo. V tejto „disciplíne“ úspešne reprezentoval Česko team eSuba, ktorý si domov odnáša nie len sumu 150 000€, ale aj pohár, zlaté medaile a nové skúsenosti.

Aj keď z poháru ubudlo po tom ako si Nardeus odlomil kúsok z neho, to určite nebude eSubákov trápiť.

FIFA 18:

Z tohto virtuálneho futbalu si prvé miesto odnáša Gabinho, a k tomu 40 000€. Kto vie, možno sa po tomto úspechu začne venovať aj tomu nevirtuálnemu futbalu.

Posledný zápas skončil jednoznačne v prospech Gabinha.

Závidíte víťazom a hovoríte si: „Ach, keby som to tak ja vvyhral“?

Takýchto turnajov ešte bude veľa, tak začnite trénovať a možno sa neskôr uvidíte na titulke článku stránky Loogle. 

 

 

 

 

Herný nadšenec, hráč Clash Royale

Komentáre