Mobily-Tablety

Ako fotí Samsung Galaxy S7? Youtuber SuperSaf nám to odhalil

By  | 

Istotne si už postrehol, že nedávno spoločnosť Samsung predstavila svoju vlajkovú loď na poli smartfónov, a to Samsung Galaxy S7 a S7 edge. Možnože ťa táto hi-tech novinka natoľko zaujala, že si začal o nej uvažovať, ale stále čakáš na kvalitné testy a recenzie, ktoré ťa o kúpe presvedčia.

Najväčšie svetové technické redakcie, ale aj youtuberi už novinku testujú a recenzie sa pomaly ale isto začínajú objavovať. Jedným z prvých recenzentov je aj britský youtuber, ktorý si vraví SuperSaf a priniesol medzi prvými reálne porovnanie foťákov medzi Galaxy S7 a Iphone 6S. Obaja konkurenti disponujú rovnakým počtom megapixlov (12Mpix), ale napriek tomu ako víťaz z boja fotomobilov, vychádza jednoznačne Samsung Galaxy S7. Táto novinka z južnej Kórei dokázala proste podať vyššiu ostrosť fotiek, kvalitné detaily, nižšiu zrnitosť fotiek a hlavne viac reálne a prirodzené farby. Finálny výsledok medzi  Galaxy S7 VS Iphone 6S si už môžeš porovnať sám nižšie, kde sú fotografie spoločne s video recenziou. Neviem ako Ty, ale za mňa jednoznačne tento test vyhral Samsung Galaxy S7 na plnej čiare.

kvety-fotografia-galaxy-S7-edge-samsung

Apple-Iphone-6S-vs-Samsung Galaxy S7

samsung-galaxyS7-v tme

porovnanie fotakov

galaxy-s7-edge-iphone-test

SuperSafTV-Iphone-6S-Apple

Test-Samsung-Galaxy-S7-VS-Apple Iphone

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre