Hudba

Kanye West pripravuje hru na počesť svojej mŕtvej matky

By  | 

Americký rapper Kanye West, dokáže svoje publikum fanúšikov, ale aj hejterov neustále prekvapovať.  Na jeho rôzne excesy, neuvážene vyjadrenia cez Twitter a obúvanie sa do iných celebrít sme si už ako tak zvykli, no Kanye West si vždy nájde cestu ako zaujať.  Tentoraz pripravuje mobilnú hru, v ktorej budeme hrať za Kanyeho mŕtvu matku v podobe anjela, ktorá bude jazdiť na Pegasovi. Hra ponesie názov ”Only One”, a budú nám v nej hrať skladby Kanyeho Westa.

kanye-west-only-one-video-hra

Ukážka z hry Only One, na počesť Kanyeho mŕtvej matky

Trailer na hru prezentoval počas živého vystúpenia v Madison Squear Garden, ktorá sa streamovala cez službu Tidal.  Kanye West sa na adresu hry vyjadril nasledovne :Pracoval som na hre a chcel som vidieť váš záujem. Myšlienkou hry je, že moja mama cestuje cez nebeské brány. Vy to ale nechápete, idem von a chcem sa stretnúť s každým vývojárom zo San Francisca a oni ma posielajú do zadku. – kašleme na Teba – stihol sa Kanye posťažovať.  

kanye-west-video-game-only-one

 

O tom, že táto video hra moc nenašla pochopenie, svedčí  aj vyšší počet dislajkov na Youtube k spomínanému traileru.  O tom čí hra bude vydaná na obe mobilné platformy ( Android, iOS) sa nevie. No dovolím si s istotou povedať, že pre Apple platformu hra vyjde, nakoľko jeho manželka Kim Kardashian má už dve svoje aplikácie v App Store a žnú veľký úspech – čomu ja sám absolútne nechápem. 

Včera ma pobavil Tweet, ktorý na adresu Kanyeho napísal Dj Yaksha –  i keď neviem, či aj on narážal na spomínanú video hru 🙂 

Zdroj : The Verge

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre