Hry

Biomutant ti prinesie otvorený post-apokalyptický svet nesúci sa v štýle RPG a bojujúcich mutantov

By  | 

Ďalšou zo zaujímavých herných noviniek GamesCom-u 2017 je aj titul od spoločnosti THQ Nordic. Ich nový počin Biomutant ti prinesie otvorený post-apokalyptický svet nesúci sa v štýle RPG a bojujúcich mutantov, ktorý mi tak trochu pripomínajú rozprávkový svet ,,alá,, Kung-Fu Panda.

Hru Biomutant stvorilo zopár bývalých vývojárov, ktorý pracovali na hre Just Cause.

Práve oni na GamesCom– e aj oficiálne predstavili Biomutanta trailerom, a neskôr ukázali aj viac z jeho hrateľnosti.

Túto super Bio akčnú líšku si budeme môcť v úvode hry vytvoriť podľa obrazu ,,svého,,

Ďalej si ju budeš postupne ešte viac a viac vylepšovať a zvyšovať jej skilss.  Boje v reálnom čase sa budú odohrávať so zbraňami, ale aj bez nich, plus si do toho zarátajme rôzne mutantie schopnosti.

Prepravovať sa budeš pešo, ľoďou, balonom, mechom a dokonca bude vraj aj UFO. Počas hrania náš bude sprevádzať na pozadí prerozprávaný príbeh o tom, ako naša akčná bio líška musí zachrániť svoj svet, v ktorom strom života krváca z koreňov.

Biomutant GamePlay Gamescom 2017

Autori hry predstavili aj edíciu Biomutanta pre zberateľov, ktorá bude obsahovať sošku hlavnej postavy. Jej cena bude 120 dolárov. 

Biomutant vyjde pre všetky herné platformy : PC, Xbox One (X), Sony PlayStation 4

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre