Konzoly

PlayerUnknown’s Battlegrounds dorazí už v decembri na Xbox One, S, aj X

By  | 

Ešte pred pár mesiacmi úplne neznáma hra nesúca názov PlayerUnknown’s Battlegrounds dneska dobýva všetky PC-cka, a už čoskoro sa vrhne aj na konzoly. Microsoft totižto ako prvý prinesie na svoj Xbox One túto online bojovú hru, ktorú už dávno poznáš aj pod skratkou PUBG. Hra ma pre konzolu vyjsť 12.12, ale najprv v rámci Xbox Game Preview.  

Na hre sa neustále naplno pracuje, a do hry sa údajne pridáva aj mnoho nového obsahu, a tiež sa vylaďujú rôzne prvky. Jedným z nich bude určitej aj ANTI CHEAT ochrana proti cheaterom, o ktorých som nedávno písal v tomto článku.

PlayerUnknown’s Battlegrounds dnes čaká aktualizácia, proti cheaterom

Tvorcovia zo spoločnosti Bluehole a PUBG Corp. sa rozhodli, že si pre Xbox One  aj Xbox One X pripravia rovno 3 herné baličky, ktoré si hráči počas obmedzenej doby budú môcť zakúpiť. Pôjde o balíčky PUBG Warior, PUBG Accessory a PUBG Tracksuit.

Tieto balíčky budú exkluzívne pre Xbox, ako samostatná ponuka, počas obmedzenej doby. Microsoft spoločne s tvorcami hry neplánuje už potom pridávať do hry žiadne herné nákupy a ani mikrotransackie.

PUBG si budeš môcť zakúpiť za cenu 30 dolárov, a to v podobe disku, alebo si ju stiahneš a uhradíš cez Micosoft store.

Ale najpr sa nechaj trochu navnadiť aj oficiálnym trailerom.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre