Hry

Call of Duty WWII oficiálne vstupuje do druhej svetovej vojny!!!

By  | 

Herné štúdio Sledgehammer pod taktovkou Activison nakoniec dnes oficiálne potvrdilo vydanie Call of Duty. Hra ponesie názov Call of Duty WWII, čím sa potvrdili špekulácie a leaky o tom, že tvorcovia presunuli  vojnovú akciu do obdobia druhej svetovej vojny .

Call of Duty WWII je oficiálny

Call of Duty WWII je oficiálny

Herná komunita si tak môže značiť dátum 26. apríl, kedy sa všetko podstatné dozvieme prostredníctvom live streamu. Hra už má  aj svoju oficiálnu web stránku, na ktorej je odpočítavanie do predstavenia COD WWII.  Pravdepodobne sa môžeme tak tešiť na herný trailer, ktorý nám čo to odhalí  z chystanej novinky, ktorá zbrojí istotne aj teraz proti Battlefield jednotke.

PS: Pred niekoľkými mesiacmi YouTuber s názvom “TheFamilyVideoGamers” vydal video, ktoré obsahovalo niekoľko unikátnych obrázkov, ktoré poukazovali na to, že dalšie Call of Duty sa presunie do druhej svetovej vojny. #CODWII

call of duty WWII

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre