HARD / SOFT

Casey Neistat ako prvý vloguje s Apple Iphone 6S

By  | 

Svetovo populárny youtuber Casey Neistat, je známy vďaka svojím zaujímavým videám a dokumentom. Medzi najzaujímavejšie patrí isto dokument s názvom : The Dark Side of the Iphone 5S line – a je to o tom, prečo sú niektorí ľudia schopní napr.prespať pred Apple store predajňou, len aby sa im ušiel najnovši iphone.  

V piatok 25.septembra sa spúšta vo vybraných krajinách sveta najnovši Apple Iphone 6S. Na tom by nebolo nič zaujimavé,ak by si Apple nevybral za jedného z prvých recenzentov práve Caseyho.

Zaújimavosť:

Casey zožal vcelku úspech v istom čase, keď v podstate pravdivo kritizoval značku Apple, že neplní svoje sľuby. No napriek tomu ostal tejto značke verný. A tak mu zrejme táto vernosť + popularita jeho youtube kanálu priniesli do rúk medzi prvými na testovanie najnovši Apple Iphone 6S.

 Casey sa tejto úlohy ujal vážne a svoj najnovší Iphone prevetral po New Yorku a priniesol tak prvé natočené videá v 4K rozlíšení natočené práve Iphonom 6S. Fotil sa s ľudmi, dali si selfie s animovanými postavičkami a nakoniec vyzdvihol kvalitu novej kamery 6Ska. Viac foto pod článkom spolu s videom. 


Jamal ???

Zdroj : Casey Neistat a jeho youtube kanál :

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre