Youtuberi

Casey Neistat lovil Pokémona v životnej veľkosti po New Yorku

By  | 

O tom, že Pokémon GO mánia zasiahne po celom svete aj YouTberov, bolo viac než nadmieru jasné. A tak sa v týchto dňoch všetci YouTuberi predbiehajú v tom, kto z nich vydá von čo najoriginálnejšie video z chytania pokémonov. Takmer všetci do jedného sa zamerali na hru samotnú, až na výnimku. Výnimku, ktorá z toho zas a znova urobila riadnu show pre obyvateľov New Yorku.

Svetoznámy YouTuber a vloger Casey Neistat včera na svoj kanál zavesil video s názvom Pokém Go IN REAL LIFE, v preklade – Pokémon GO v reálnom živote. A znovu celej YouTube komunite ukázal ako sa robí správne virálne video, ak je dobrá téma.

Pokémon GO-Pikachu-casey-neistat-youtuber

Na skateboarde v outfite postavičky Asha si brázdi ulice New Yorku, a v ruke drží vlastnoručne vyrobený pokébal, do ktorého chce chytiť Pikachua. Pikachu-a v životnej veľkosti na skateboarde si vo videu zahral jeho kamoš a tiež YouTuber Dylan Steiberg. Celému videu dodáva ten správny šialený efekt hlavne to japonské rapovanie v pozadí. Tak ak chceš vidieť ako skejtuje Pikachu, alebo ako vyzerá skutočné lovenie pokémona v praxi, tak určite zhliadni na Caseyho video. Behom pár hodín zozbieralo cez 1 800 000 zhliadnutí, a to je sen nejedného YouTubera. 

[youtube id=“GjOeZ2xk96Y“]

Pozri si tiež vystrihnuté zábery s Caseyho videa a pozri sa, ako celý nápad Pokémon Go v reálnom živote vznikal.

[youtube id=“ufbkATw71Xc“]

Zdroj : Casey Neistat YouTube channel

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre