Hry

Česká herná pecka Kingdom Come: Deliverance prinesie aj 20Gb update Patch pre konzole

By  | 

Historická RPG hra Kingdome Come: Deliverance, ktorá vznikla pod vedením Dana Vávru a Warhorse studios je už pár hodín vonku, a internet sa už plní rôznymi let’s play videami a informáciami o tejto hre. Jednou z informácií, ktorá nepoteší hlavne konzolových hráčov sa týka už prvého Update patchu.

 

Ide o to, že verzie pre PS4 a Xbox One budú hneď na úvod obsahovať Update patch, ktorý ma viac ako 20Gb. Dôvod prečo tu máme hneď na úvod 20gb update je nasledovný :

Pri vývoji konzolových hier je potrebné, aby sa verzia ,, release“ predložila približne tri mesiace pred dátum skutočného vydania. Tieto tri mesiace sme mohli využiť na to, aby sme si oddýchli, alebo vytvorili ďalší nový obsah a predávali vám to ako DLC. Namiesto toho sme sa vrátili k verzii, ktorá sa má vydať, pracovali sme na nej a vylepšovali sme ju. Výsledky sú rozhodne jasne viditeľné – súboje sú vyrovnané, progres RPG je omnoho hladší, hra beží rýchlejšie a je stabilná : každý aspekt hry proste obdŕžal trochu nového lesku. Dôveruj nám, prinesie to úžasný zážitok, ktorý si zaslúžite – to nám odkazujú chalani z Warhorse studios.

20180212100704

Neviem ako vám, ale mne osobne tým pádom tento update dáva rozhodne zmysel , a je to naozaj skvelé, že sa celý tým namiesto oddychu rozhodol pre vylepšenie tejto snáď najočakávanejšej hre roku 2018 minimálne v našich herných končinách sveta.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre