Mixernet

Českí YouTuberi natočili krátky film na motívy hry Watch Dogs 2

By  | 

Populárni českí YouTuberi  Vidrail Vadak sa rozhodli, že vytvoria spoločný tým, a budú si vravieť White Raven ( v preklade Biela Vrana ). Pred pár málo dňami predstavili verejnosti ich prvý projekt a to krátky film s názvom Return of Dedsec.

white-raven-vidral-vadak

watch-dogs-ubisoft

Tento filmový projekt  berie inšpiráciu z hry Watch Dogs 2, ktorá má na herný trh doraziť už 15.novembra 2016. Chalani nad celým projektom podľa ich slov strávili cca. 2 – 3 týždne čistého času, a natáčalo sa prevažne v noci. Film je natočený skutočne na profesionálnej úrovni, a tím White Raven sa rozhodne nemá za čo hanbiť.  Chalani sa rozhodli zacieliť aj na zahraničnú divácku scénu, a preto je celý film v angličtine. Podľa môjho názoru tá angličtina dodáva tomuto krátkemu filmu proste svoje čaro.

 

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre