Zábava

Fatty Pillow „postříkal” šlahačkou moderátorku TV Prima

By  | 

Fatty Pillow jede bomby a rozhodne vie ako na seba pútať neustále pozornosť.  Dnes popoludní sa najslávnejší český youtuber objavil v spravodajskom vysielaní TV Prima vytiahol niečo nečakané na moderátorku. 

Fatty bol pozvaný do relácie s názvom mini DUEL, kde ho sympatická moderátorka Veronika Farářová v krátkom rozhovore vyspovedala. Dozvedeli sme sa tak, že Fatty Pillow cestou do štúdia schudol asi 5 kilov a že najradšej má sviečkovú a rezne , ako klasický Čech.

Na konci mini rozhovoru ale nastalo prekvapenie, keď sa  domáci youtuber a streamer rozhodol vystriekať šľahačku priamo na moderátorku. Svoje záverečné vystúpenie teda zakončil famózne a nezabudol zdôrazniť, že ,, My sme Fatty Family  boys,,  a dodal, aby sme sa nezabudli pozerať na nový projekt ,, Aliho parťáci,, kde sa objaví aj samotný tlustoprd Kárl. 

 

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre