Konzoly

Čo prinesie update 5.50 pre konzole Playstation

By  | 

Spoločnosť Sony dnes vypustila von beta testovanie pripravovaného updatu 5.50 pre ich herné konzoly Playstation 4. Pokiaľ si sa stihol prihlásiť pred 6. februárom do beta programu PS4 skontroluj si svoj email , kde ťa isto už čaká link na na prevzatie updatu. Ten kto sa nestihol zaregistrovať, tak momentálne nemá žiadny oficiálny prístup k updatu.

Čo máme teda nového v PS4 Update 5.50?

Play Time managment – Deti z nej nadšené rozhodne nebudú

Play Time Managment uvítajú hlavne rodičia, ktorí tak dostanú možnosť rodičovskej kontroly. Vďaka PTM tak bude odteraz možne nastaviť presne stanovený čas, počas ktorého bude mať vaše dieťa, alebo ktokoľvek iný prístup do konzoly. Takže zbohom nočnému hraniu, keď vaši rodičia spia, alebo sú kdesi na dovolenke. 

Rodičia budú môcť aj vďaka smartfónu, alebo cez web kontrolovať čas hrania, poprípade aj možnosť predĺžiť čas hrania.

Supersampling – Only PS4 PRO

Táto funkcia je len pre vlastníkov konzoly PS4 PRO. Ide v nej o to, že pokiaľ hrávaš na full- hd televízory, tak sa ti bude obraz prenášať do vyššieho rozlíšenia, a následne sa prispôsobí rozlíšeniu 1080p. Samozrejme sa na to bude pozerať asi krajšie, no občasným prepadom snímok za sekundu sa vraj asi sem-tam nevyhneme.

Vlastné tapety cez USB kľúč

Spoločnosť Sony súhlasila a rozhodla sa, že umožní svojim hráčom si do konzoly importovať skrze USB kľuč vlastné tapety. Zdá sa to ako maličkosť, ale je to funkcia ktorú privíta rád takmer každý hráč.

Vylepšené Quick Menu a rýchlejšie mazanie notifikácií.

Je tu možnosť vytvoriť si vlastné skratky, ktoré potom budeme ovládať pomocou PS ovládača. viď obr.

Hudba na pozadí

Počas tvojho hrania alebo streamovania si odteraz budeš môcť prehrávať svoje obľúbené skladby. Inak, napíš mi do komentáru, že aké skladby rád počuváš počas hrania?

Vylepšená knižnica

Tvoja PS knižnica sa odteraz rozdelí do dvoch záložiek

1 – Hry a aplikácie, ktoré máš aktuálne nainštalované na svojej konzole PS4.

2 – Obsah ktorý máš zakúpený na PS Store – ale nie je nainštalovaný na disku.

Čo vravíš na chystané novinky updatu 5.50, alebo ak ich už poprípade ako beta tester testuješ, mi môžeš zanechať nižšie v komentári.

 

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre