Tech -Mobily

Samsung Galaxy S5 Neo

By  | 

Vynovená verzia minuloročnej vlajkovej lode Samsung Galaxy S5 nebola zatiaľ oficiálne uvedená na trh, no objavila sa už v ponuke niektorých zahraničných obchodov, napríklad aj v susedných Čechách pod kódovým označením (SM-G903F). Podľa odhadov by mala byť táto novinka predstavená koncom augusta. V prípade niektorých zmien v špecifikáciách článok neskôr zaktualizujeme.

Samsung Galaxy S5 Neo by mal ponúknuť mierne odlišný dizajn než predchodca Galaxy S5, z ktorého vychádza, isté nie je ani to, či dostane čítačku odtlačkov prstov. Informácie z obchodov sa rozchádzajú. Zmena nastala v použitom chipsete, namiesto Snapdragonu by sme tu mali vidieť Exynos. Vylepšenia sa dočkala aj predná kamera, ktorá by mala namiesto 2,1 Mpix ponúknuť 5-megapixelové rozlíšenie. Tentoraz by nemalo chýbať ani FM rádio. Zvyšná hardvérová výbava ostane zrejme rovnaká, takže by sme tu mali nájsť 2 GB operačnú pamäť RAM, 16 GB vnútorný priestor s podporou microSD kariet a 16 Mpix zadný fotoaparát. Operačný systém Android pobeží v novšej verzii 5.1 Lollipop. Telefóny ba mal byť aj vodeodolný.

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre