Let’s Play

Dobite Lowrider scénu s Lamarom v GTA V už 20.10.2015

By  | 

Milovníci GTA a úpravy áut si čoskoro prídu na svoje. Včera Rockstar Games oznámili a dnes aj vypustili trailer na nové DLC s názvom DLC LOWRIDERS, ktoré dorazí 20.10.2015 na PC, Xbox ONE a PS4.

Benny’s Original Motor Works!

V jahodovej štvrti Strawberry sa tak čoskoro objaví nová auto dielna Benny’s Original Motor Works! Takže pokiaľ svoje auto mate v úmysle rozmaznávať viac ako svoju frajerku, rozhodne túto autodielňu s Lamarom nesmiete obísť. Bennyho služby vám ponúknu širokú škálu tunnigových úprav, takže vaše super autá sa majú na čo tešiť.

Tunning

Upraviť si tu budete môcť svoj kompletný interiér auta , volanty, obloženie palubnej dosky či nové riadiace páky. A milovníci hlasnej hudby si tiež prídu na svoje – Novinkou tu bude lepšie stereo a poriadne basy pre lowrider special !!!

Lowrider

K čomu by nám bol nablýskaný tunning, ak by sme sa nemohli predvádzať???

A presne na toto Rockstars Games vo svojom novom DLC packu pre GTA V mysleli. Cez menu môžete svojim priateľom v hre predviesť auto v plnej výbave a kráse – budete môcť otvoriť kufor auta, vypeckovať hudbu skrze nový sound systém, nové neóny čakajú kedy oslnia atď.

GTA

No nič dobré a kvalitné nie je nikdy zadarmo, a tak občas Lamar obdrží SMS , že potrebujú v dielni s niečím pomôcť v podobe nových misií. Na pomoc vám pribudne v predajni Ammu-nation automatická zbraň machine Pistol a mačeta.

Lamar

Nové oblečenie

Nové účesy

Nový dom k predaju

Toto všetko už v utorok 20.10. 2015!!!

Machine Pistol

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre