Hry

EA predstavila split-screen hru, ktorá ti ponúkne útek z väzenia.

By  | 

Spoločnosť EA Originals včera predstavila na press konferencii E3 zaujímavý herný počin, ktorý skutočne zaujal komunitu hráčov. Hra dostala názov A Way Out, a pôjde  v nej o príbehovo – kooperatívnu hru, ktorá bola špeciálne programovaná pre split- screen hranie.

Bude sa jednať o tak trochu iný žáner hry, na aký sme väčšinou zvyknutý. Bez tvojho kamoša ti jednoducho  útek z väzenia nevyjde. A presne na tomto je založený celý príbeh hry A Way Out.  Za touto novinkou stoji herné štúdio Hazelight, ktoré má na svedomí aj  hru Brothers: A Tale of Two Sons.

Každá scéna v hre si bude vyžadovať kooperáciu dvoch hráčov, a všetko sa bude odvíjať od toho, ako budete obaja hrať. Ak budeš hrať s Lamou, tak sa priprav na to, že váš útek z väzenia bude proste hard-core. V hre budete objavovať neustále niečo nové, čo vám môže uľahčiť cestu za slobodou.

Veľa razy nastane v hre situácia, kedy tvoj co- kamoš nemôže robiť nič iné, iba sledovať cut scénu toho, ako ty na druhej strane obrazovky musíš niečo vykonať pre postup v hre.

Občas sa na obrazovke objavíte obaja, inokedy zasa na rozdelenej obrazovke (tzv. split screen), a občas bude jeden z vás sledovať vyššie spomínanú cut scénu. Jeden z vás bude môcť napr. pri úteku riadiť vozidlo, zatiaľ čo ten druhý bude strieľať po prenasledovateľoch, inokedy zasa budete musieť spoločne utekať atď.

K lepšej predstave o hre A Way Out si určite nezabudni pozrieť gameplay zábery, spoločne s trailerom. Hra by mala byť na svet dropnutá začiatkom roku 2018 a to pre PC –čkárov, PlayStation 4 maniakov a samozrejme aj Xbox One –károv.

Oficiálny A Way Out Trailer

Oficiálny Gameplay Trailer z hry A Way Out.

A Way Out Coming Early 2018

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre