Let’s Play

Origin Access od EA oficiálne na Slovensku aj v ČR

By  | 

Nedávna novinka od Electronic Arts – Origin Access otvorila svoje dvere pre hráčov v týchto dňoch aj pre Európu, vrátane Slovenska a Česka.

Takže to znamená, že za 4 eurá na mesiac, ti Origin Access ponúkne svoje herné tituly, ale aj zľavy, či dokonca predčasný prístup do svojich chystaných titulov.

EA a ich Origin Aces na Slovensku

Momentálne ťa tam čakajú napríklad tieto hry :

– Battlefield 3 a 4, Battlefield Hardline

– Dragon Age 2, Dragon Age Origins, Dragon Age Inquisition

– Sim City, The Sims 3

– Need for Speed Rivals

– Fifa 2015

– Plants Vs. Zombies Garden Warfare

– Dead Space, Dead Space 2, Dead Space 3

– This War of Mine

Všetky vyššie spomenuté hry tak môžeš v podstate za 4 eurá hrať, a dohrať do úplného konca.  Je to vcelku lacné riešenie, ako dostať za malo peňazí veľa muziky,  v našom prípade veľa hier. No okrem PC hier ,,zadarmo,, získaš automaticky 10% zľavu na všetky vydané hry pod taktovkou EA.  A ešte jeden bonus od Origin Access– Niečo ako VIP prístup ku hrám 5 dní pred tým, ako ich oficiálne vydajú do sveta. Momentálne to bude napríklad hra Unravel, ktorá na trh príde už 4.februára.

Ocakavana hra Unravel od EA

Unravel

Na záver si pozrite video, kde Bill Nye z populárneho vedeckého seriálu Bill Nye the Science Guy spomínanú hernú službu predstavuje.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre