Mixernet

Facebook tlačídlo Like sa čoskoro dočká nových rozšírení

By  | 

like Takmer každý deň vidíme na svojom Facebooku príspevky, ktorým by sme najradšej dali tzv. disslike. Takúto funkciu si ľudia želajú už priveľmi dlho, a Mark Zuckenberg veľmi dobre o tom vie, no je si aj vedomý toho, že to nie je také ľahko, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. A tak už nejaký ten piatok, testujú rôzny vyvolení ľudia nové typy smajlíkov, ktoré majú poslúžiť na vyjadrenie našich emócii.

Pred dvomi dňami Facebook potvrdil, že v priebehu pár týždňov vyjde nová aktualizácia, ktorá prinesie veľkú zmenu v podobe nových emotikonov, ktoré vám budú navrhnuté ak podržíte tlačidlo Like.

Darmo by sme tam hľadali tlačidlo disslike, to sa proste nekoná, a konať zrejme ani nikdy nebude. Za to nás tam bude čakať vyber šiestich smajlíkov, ktoré dajú najavo naše pocity či už z fotky, zo statusu alebo videa. Nižšie na obrázku je možnosť vidieť v akej podobe k nám majú doraziť. 

facebook-reactions-940x302

Chris Cox riaditeľ vývoja povedal, že týchto šesť nových tlačidiel testovalo zopár vyvolených v Španielsku, Írsku, Chile ale napríklad aj na Filipínach. Som zvedavý na to, aké emócie v podobe týchto smajlov sa začnú objavovať napríklad pod statusmi či fotkami našich youtuberov.

Facebookreactions-emotikon-disslike

  

Zdroj : Bloomberg 

 

 

 

 

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre