Hry

Far Cry 5 sa pomaly odhaluje, budeme bojovať proti kresťanskej sekte???

By  | 

Ubisoft nás v pondelok prekvapil tým, keď vydal von prvé záhadné videá ku hre Far Cry 5. Tieto video teasery , nám predstavujú Hope Country v americkom mestečku Montana, a tu sa pravdepodobne celý príbeh začne, a aj krvavo skončí.  Z prvých videí sa v podstate nedozvedáme nič prevratného, iba sa v nich mihnú zábery rieky, pola, kostola, horskej prírody, a to všetko nesie v pozadí nádych country muziky.

Pôvodne si celý herný svet myslel, že tentoraz sa hra prenesie do obdobia kovbojov a divokých prestreliek, no zrejme tomu bude úplne inak, o čom svedčí aj nasledujúci fakt.

Na webe Reddit sa objavila informácia od človeka, ktorý údajné patril do testovacieho týmu hry Far Cry 5, a ten potvrdil, že príbeh hry sa bude točiť okolo kresťanských extrémistoch, ktorých má viesť charizmatický vodca s bibliou v jednou ruke, a so zbraňou v druhej ruke.

Pravdepodobne tu teda budeme bojovať proti  kresťanskej sekte extrémistov.

Celú tuto informáciu od užívateľa Redditu nám v podstate potvrdilo možno aj samotné štúdio Ubisoft. A to tým, keď dali von v stredu oficiálny cover art ku hre Far Cry 5.

Z obrázku možno vyčítať viacero indícií, ktoré nám doslova ukazujú, že hra sa skutočne bude točiť okolo náboženskej sekty, ktorá bude pôsobiť zlo miesto dobra v mestečku Hope Country.  

Obrázok je inšpirovaný poslednou večerou od Leonadra Da Vinciho –  v strede miesto Ježiša Krista sedí neznámy vodca s rozpätými rukami, bibliou , kalichom, a so zbraňou na stole.

V pozadí je typický americký drevený kostolík zasadení do horského prostredia.

V ľavom dolnom rohu je spútaný človek s nápisom Sinner – HRIEŠNIK

Dovolím si s istotou teda odhadnúť, že v hre sa skutočne vyberieme na boj proti nebezbečnej sekte kresťanov, ktorá berie doslova vážne slová ,, oko za oko, zub za zub,,.

Či som mal alebo nemal pravdu sa dozvieme už 26.6.2017 , kedy sa má Ubisoft oficiálne ku hre Far Cry 5 vyjadriť, a odhaliť nám, čo si tentoraz pre nás nachystal. 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre