Hry

Fatty Pillow čelí vydieraniu!Nebude stream pokiaľ nezaplatíš,odkazuje hacker

By  | 

Najúspešnejší český streamer a špekoun Fatty Pillow je pod útokom hackera a čelí vyhrážaniu. Nie toto nie je šokujúci titulok, ale reálna pravda, ktorú aj sám Fatty potvrdil na svojej facebook fan page.

Podla informácii z webovej stránky Prima Cool sa úž týždeň Fatty Army nevie dočkať žiadneho streamu. A dôvodom nie je Fattyho vyťaženosť alebo lenivosť, ale je ním 17 ročný hacker žijúci v Anglicku. Ten na Fattyho sieť údajne posiela tzv. DDoS útoky, ktoré sieť zahltia a následne skolabuje a prestane fungovať. A potom sa samozrejme stream nekoná, nakoľko si vyžaduje internetové pripojenie.

Fatty Pillow sa hackera nebojí

Fatty Pillow sa hackera nebojí

Chcem 40 litrov, alebo DDoS bude pokračovať.

Toto je požiadavka mladého hackera, ktorý sa rozhodol vydierať takto Fatty Pillow-a. Fattyho team to už rieši a s útočníkom neustále komunikujú a vyjednávajú. Chalan z Anglicka vyžaduje 40 000 Kčs na svoj paypal účet a potom vraj DDoS útoky z jeho strany prestanú.

Blízky zdroj pre Prima Cool odhalil dokonca komunikáciu medzi hackerom a Fattyho tímom.

 

Fatty Pillow vs Hacker a ich komunikácia si môžeš pozrieť tu…

A ako sa k celej veci stavia samotný streamer Fatty Pillow?

Fatty Pillow sa vyjadril jasne

Fatty Pillow sa vyjadril jasne

Zdroj : facebook

 

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre