Hry

Fatty Pillow to valcuje na Twitchi

By  | 

Vedel si o tom,že,, Tlustej Kárl ,, alebo ak chcete taktiež Fatty Pillow ( tukový vankúš )nikdy predým nemal predstavu o tom, že bude tak populárny streamer akým dneska je? Jeho prvé vystupenia boli prevažne Hip Hop-ového žanru a dokonca si ,,odrapoval,,na takých akciách aký mi sú český festival Otvírak alebo Hip Hop Kemp. No a dnes nakoniec trhá rekordy v hernom svete streamingu, ktory sem tam okoreni aj svojim rapom.

Behom prvých mesiacov rozvíril vody streamu hlavne na hernej sieti Twitch. Ludia na začiatku naňho pozerali ako na blázna, ale jeho humor a show dostali čoskoro mnohých.

 

Show je na prvom mieste !

,, Kárla,, mám osobne moc rád , lebo sa nepotrebuje hrať na nič. Jeho show a videá su úprimne zábavné.

A komu sa nepáčia, má zrejme problém so zmyslom pre humor 🙂 .

A myslím si, že v tomto presne  aj samotný Fatty Pillow vidí svoj úspech a užíva si ho on aj jeho diváci. Tí miluju hlavnej jeho obľúbený hudobný žáner RAP a jeho skvelú Mámu.

 

Twitch Fattyho miluje

fattypillow_by_larisaart-d8q45sn

Na Twitchi sa objavil len pred pár mesiacmi a prilákal na seba veľmi rýchlo pozornosť. Za všetko móže show. Kde len tak sme doteraz videli týpka, čo na seba vyleje čokolvek alebo si o2:30 rano chystá jednohubky a následne ich vsetky pred spanim skonzumuje. No predsa na kanáli Fatty Pillow!! 🙂 a ako bonus vám aj predvedie svoje herné skills alebo RAP koncert.

Fatty Pillow v číslach

Twitch : No tak tu Kárl exceluje a herná komunita ho zbožnuje.C

Cez 140 tisíc sledujúcich. To znamená, ze cez 140 tisíc Fattyho fanúšikov obdrží email o tom, že Kárl je on-line na streame. To su skvelé obchodné možnosti jak preňho,tak pre divákov ale aj nejaký ten sponzoring. Vďaka tomu pre svojich fans, má možnosť napr. vybaviť akciovu zľavu na oblúbený herný titul atd.

Facebook : Viac ako 137 575 fanúšikov – tzv Fatty Family

Youtube : 219 478 odberateľov

Instagram : 52,9 K stalkerov 😀

Rozhodne to nie su malé čísla a Kárl tento dav vždy veľmi rad baví. Teda ak nespí 🙂

Kedže Fatty robí show, tak každá poriadna show si isto zaslúži odmenu. No a Kárl odmeny a donutsy rád 😀

Tak napríklad tu si môžete prehrať Fattyho radosť, ako od svojich verných fans dostal Donate v celkovej sume 30 000 Kčs a zaslúžene.

Na twitchi finančný systém je dosť podobný tomu na youtubi, až na jednu podstatnú vec. Twitch svojim aktívnim streamerov vypláca polovicu zo sumy 4,99 dolára. To je mesačný poplatok, ktorí platí odberateľ každy mesiac za to, ak chce ostať pravidelným VIP členom komunity.

Taktiež tu existuje skvelá funkcia vo forme Donate, čo znamená že môžete svojho oblúbeného streamera finančne podporiť. Tu by sa youtube mohol veruze inšpirovať.

Tak ako, už su vidě Fattyho show? Alebo ty dáš lepšie ako on ??? ( ty hejter ) 🙂 Napíšte mi dole dokomentárov.

Jamal ???

 

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre