Youtuberi

FattyPillow sa vo videu pustil do youtuberov Teri Blitzen, GogomanTV a Mishovy šílenosti

By  | 

FattyPillow sa vo videu pustil do youtuberov Teri Blitzen, GogomanTV a Mishovy šílenosti

Takto nejak dal Fatty popisok k svojmu jednému z posledných videí. Vo videu na úvod zaznejú jeho slová –  Už mě nebaví tí věci, co se dejou československej scéne. A začne si cez Google vyhľadáva obrázky GogomanTV, Teri Blitzen Mishovy šílenosti.

Fatty Pillow-gogomantv

A čo nastane?

Ak si čakal nejaké tie hejty na československú YouTube scénu, tak budeš sklamaný. Po strihu sa Fatty už objaví aj s peniazmi vo vrecku a prehlási : Tak takhle se teď vydělávají prachy, a zapáli si cigaru s bankovkou.

FattyPillow-youtube-money

 

Podstatou videa je, že poukazuje na súčasný stav našej YouTube scény. Pretože skutočne už dlhšiu dobu sa stretávame zrejme všetci so zavádzajúcimi nadpismi vo videách kvôli kliknutiam. A pritom samotné video skutočne nemá vačšínou nič spoločne so žiadnym slávnejším youtuberom.

[youtube id=“JsFQknj7N7w“]

Takže Fatty Pillow to rozhodne povedal ako sa vraví na plnú hubu, a v tomto mu dávam za pravdu.

Jamall

PS: Takže milí youtuberi, už žiadne popisky typu – Kozy na Snapchate ( a pritom sa tam maximálne objaví akurát tak nejaká koza, alebo Mishovy šílenosti hate-rage a ktovie čo ešte apod. Buďte originálny a hlavne sami sebou.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre