HARD / SOFT

Flexybilný herný hybrid nesie meno Nintendo Switch

By  | 

Nintendo sa rozhodne pokúša o reštart na poli herných konzol.Nepôjde o klasickú hernú konzolu typu Xbox One či Sony PlayStation4, ale bude to rovno hybrid. Tento hybrid z Japonska dostal označenie ako Nintendo Switch, a má ti zaručiť skvelé herne zážitky aj mimo tvojho domu. Neúspech predošlého Nintenda Wii U zrejme inžinierom z tejto spoločnosti nedával spávať, a tak sa rozhodli že svetu prinesú niečo, čo tu ešte nebolo.

nintendo-switch

Nintendo Switch má priniesť hráčom predovšetkým obrovskú flexibilitu. V praxi to vyzerá nasledovne. V tvojej obývačke budeš mat hernú základňu napojenú na televízor , a hru si tak vychutnávať v pohodlí domova. No, čo ak si v tom najlepšom leveli, a tebe treba niekam fyzicky z domu odísť, ale túžba dokončit danú misiu je až moc silná ,ale čas na stihnutie autobusu, vlaku ťa proste núti z domu odísť?

nintendo-switch_skyrim-0-0

S Nintendom Switch už takýto problém mať nebudeš. Zo svojej hernej základni si jednoducho vycvakneš tablet, ku ktorému z ľavej a pravej strany napojíš ovládacie prvky Joy-Con, ktoré ti poslúžia ako herný ovládač. Tieto ovládacie Joy-Cony fungujú aj bezdrôtovo, a tak ich jednoducho odpojíš a chytíš do oboch rúk, zatiaľ čo si tablet Switch položíš na pevnú plochu. Alebo je tu ďalšia možnosť, že druhý ovládač Joy-Con dáš svojmu kamošovi, a tak si budete môcť proti sebe zahrať hry a užiť si tak množstvo zábavy.

first-look-at-nintendo-switch

nintendoswitch-tabletplay

Nintendo Switch ľuďom umožňuje hrať, akokoľvek sa im zápači. A vývojárom to vďaka hraniu bez hraníc dáva nové možnosti, ako realizovať svoje kreatívne vízie, “  vyhlásil Reggie Fils-Aime – riaditel Nintendo of America.

the-nintendo-switch-has-arrived-and-it-is-the-console-we-have-been-waiting-for

Tento japonský herný hybrid ma ponúknuť  7-palcový displej s HD rozlíšením, hardvér od spoločnosti Nvida, a tiež slot pre malé karty tzv. GameCard. Nintendo Switch sa má na trh dostať v marci 2017. Jeho cena ani detailnejšie špecifikácie sú zatiaľ pre nás zatiaľ vo hviezdach.

[youtube id=“f5uik5fgIaI“]

nintendo-switch-kolaz

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre