Zábava

Ronaldo si vyskúšal na vlastnej koži sociálny experiment

By  | 

Akoby si zareagoval ty, keby prechádzaš svojím námestím a podivný zarastený týpek, čo si kope futbalovú loptu ťa vyzve, aby si s ním troška zakopal? Zrejme by si odvetil, že nemáš čas, alebo by si zo slušnosti do tej lopty kopol a prihral mu.

Ronaldo-social-experiment

 

Cristiano-ronaldo

V meste Madrid sa na jeden sociálny experiment podujala aj svetová futbalová hviezda Cristiano Ronaldo. Nechal sa prezliecť do outfitu nepríťažlivého pouličného športovca, a len tak si na madridskom námestí kopal do lopty v prítomnosti svojho psa. Ľudia nemali ani len tušenia o koho v skutočnosti ide, a tak bezvýznamne väčšinou len okolo neho prechádzali. Až na jednu výnimku, malého chlapca menom Nicolas, ktorý si s tajným Ronaldom veľmi rád zakopal. Niet nad úprimnosť dieťaťa.  

Ronaldo-spain-madrid-pes

 

 

Ronaldo-nicolas-madris-namestie

 

 

Cristiano Ronaldo sa mu za to odvďačil nie len tým, že sa mu odtajnil, ale mu venoval podpísanú loptu a objatie. V tom sa na námestí spustil doslova chaos a ľudia sa okolo Ronalda zbehli ako supy a zrazu bolo všetko iné. Zaujímavé, ako rýchlo sa zmenil pohľad ľudí potom čo zistili, že pod kostýmom sa skrýva futbalová legenda menom Ronaldo.

Toto virálne video chcelo poukázať na to, že je smutné ako sa ľudia dnes chcú obklopovať len so slávnymi ľuďmi, pričom ich bežný cudzí človek v meste dnes už ani tak nezaujíma.  

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre