Hry

God of War sa pripomína najnovšími obrázkami.

By  | 

O chystanom novom Bohu vojny, rozumej God of War, sa poslednú dobu toho moc na internete neobjavovalo a začali už vznikať aj konšpirácie o tom, že hra bude mať odklad. Nikto z nás síce oficiálne stále nevie presný termín vydania, no povráva sa, že vojna bohov vypukne na PS4 konzolách už 22 marca 2018.

Zbohom konšpirácie  o odklade God of War

Sony štúdio v Santa Monice navštívili chalani z webového portálu Gameinformer, aby si tak mohli vyskúšať samotného Kratosa v boji. A kedže to nie sú sebci, tak zo Sony štúdia priniesli hernej komunite skvelý materiál, ktorý potešil nejedného PS4 hráča. Naservírovali nám totižto porciu najčerstvejších obrázkov z God f war + na 102 rýchlych otázok im vo video-rozhovore odpovedal Cory Barlog – kreatívni režisér, ktorý režíroval ďalšie Kratosové dobrodružstvo.

Cory Barlog – režisér Gof of War

Rozhovor je dostupný len na portáli Gameinformer a je v angličtine. Pozrieť si ho môžeš presne tu. A novými obrázkami z God of War sa pokochaj už, ale na našich stránkach 🙂 .

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre