Hry

Hacker kričí: “chyťte hackera! Alebo aký bude Multiplayer v hre Watch Dogs 2?

By  | 

Si mladý brilantný hacker Marcus Holloway a si členom hackerskej skupiny Deadsec. Brázdiš ulice San Franciského zálivu a pomáhaš DedSecu získať moc, no ľahké to rozhodne nebude.  Ubisoft sa rozhodol v hre Watch Dogs 2 riadne zamiešať karty, a tak ťa v hre postaví do súvisle prepojeného sveta, ktorý ponúkne single – a multiplayer aktivity, a to dokonca bez akéhokoľvek zdĺhavého načítavania a čakania.

Marcus Holoway watch dogs 2

V hre sa dokážeš nabúrať do singleplayer hry, ktorú bude hrať napr. tvoj sused, a ty mu budeš môcť tak trocha prekaziť jeho aktivity v meste.  


Čo ťa čaká v hre Watch Dogs 2 počas sólo misií a on-line hrania ???


V hre budeš stretávať iných hráčov a bude len na teba či pôjdeš vlastnou sólo cestou, alebo si zostavíš svoj co-op tým a budete skúmať ulice San Francisca spoločne.

Watch dogs 2

  • Objavuj nové oblasti ako napríklad vidiek
  • Užiješ si divoké aktivity v podobe
  • Môžeš si robiť selfie fotky s inými hráčmi

Selfie watch dogs 2

  • So svojim smartfónom si aktivuješ množstvo co-op misií, a budeš tak zbierať body, aby si všetkým ukázal kto je najlepší hacker v meste.  
  • Bounty Hunter systém – pokiaľ urobí v meste až priveľké škody a chaos, napr. zabiješ až priveľa civilistov, tak sa v hre na tvoju hlavu vypíše odmena. To znamená, že až ďalší 3 hráči sa môžu nabúrať do tvojej hry a za odmenu vás uloviť. Ale pozor! Ty to môžeš celé otočiť a uloviť tých, ktorí lovili v hre Teba – a získať tak ešte väčšiu odmenu.

Hunter Bounty

Samozrejme žiadne on-line činnosti v hre Wath Dogs 2 nie sú povinne, ale rozhodne ti dopomôžu k postupu v hre. Získaš tak lepšie hackovacie nástroje a výbavu.  Takýto je on-line svet Watch Dogs 2. Čo s ním urobíš je len a len na Tebe.

Hra Watch Dogs má stanovený dátum vydania na 15.11.2016 pre herné konzoly Xbox ONE, Sony Playstation 4 a PC. 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre