Youtuberi

Harry Potter GO – možno už o pár mesiacov v tvojom mobile

By  | 

Ak ti už lezie Pokémon GO na nervy a tvojim obľúbeným hrdinom je napr. taký Harry Potter, tak možno ťa nasledujúca sprava poteší. Teda ak sa potvrdí, že nejde o Fake. Fanúšikovia Harryho Pottera totižto spísali petíciu, v ktorej si žiadajú hru Harry Potter, na štýl Pokémon GO. Miesto pokémonov by ,ale radi lovili príšery zo sveta J.K.Rowlingovej.

harry-potter-go-pokemon-pikachu

Mohlo by ťa zaujímať : Ktorá celebrita sa podobá na Pokémona 

Vývojári zo spoločnosti Niantic, ktorý stvorili Pokémon GO, na túto správu nereagovali, a je viac ako pravdepodobné, že od nich sa takéhoto počinu nedočkáme. Nápadu sa chytili ihneď samozrejme iní programátori, ktorý už údajne začali s tvorbou hry, a rozprávajú o nej vo videu nižšie. No či pôjde o seriózny projekt, alebo si chce len ktosi vystreliť s fanúšikov Harryho Pottera ukáže až čas. Hra Harry Potter GO by sa mala dostáť do našich mobilov začiatkom roka 2017.

[youtube id=“I_pW5Y9iKpk“]

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre