Konzoly

Herná konzola Xbox One X Project Scorpio vyšla včera v limitovanom počte kusov.

By  | 

Pred uvedením Xboxu One X táto konzola použivala krycí nazov Project Scorpio, a každý si myslel, že mu tento názov proste ostane. No nestalo sa tak, a dostali sme Xbox One X. Pokiaľ by si, ale predsa zatúžil byť vlastníkom konzoly s nazvom Xbox Project Scorpio, tak máš možno ešte šancu. Na včerajšej konferencii Microsoftu bola predstavená aj limitovaná edícia, ktorá nesie názov Xbox One Project Scorpio edition. Jedná sa o limitovanú edíciu, ktorá keď sa predá už viac nebude. 

Xbox One X Project Scorpio ti prináša predovšetkým iní dizajn a pocit exkluzivity. Súčasťou balenia bude exkluzívny vertikálny stojan pre Xbox One X. Ďalej tam nájdeš zelený nápis Project Scorpio na konzole aj ovládači. Konzolu si je možné už teraz predobjednať, ale kuriéra očakávaj niekedy po 7.novembri, nakoľko dátum uvedenia konzoly na trh je 7.11.2017

Nižšie si už pozri video z unboxingu Xbox One X Project Scorpio edition, ktorého sa ujal Nelson Major.

 

 

 

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre