Mixernet

Ubisoft má pre Teba predčasné vianočné darčeky v podobe 30 days of GiveAways

By  | 

Herná spoločnosť Ubisoft má pre Teba predčasné vianočné darčeky. Na ich špeciálnej stránke sa nasledujúcich 30 dni rozdávajú najrôznejšie darčeky. Ako prvý darček si si mohol stiahnuť hru Rayman Classic, ktorá je určená pre mobilné platformy iOSAndroid.  Ďalším darčekom v poradí bola 30% zľava na Ubisoft hry. Nové darčeky sa otvárajú každý deň o 9 hodine ráno.

rayman-ubisoft-zdarma

Na internete sa dokonca objavili uniknuté plány Ubisoftu, ktoré obsahujú zoznam darčekov. Takže ak máš rád prekvapenia, tak ďalej už nečítaj a zavri už ten Loogle.

Niektoré darčeky vraj budú aktívne dlhšiu dobu  tj. budeš si ich môcť stiahnuť a využiť aj o pár dni po dátume, iné zas budú dostupne len pre tých najrýchlejších.

ubisoft-30-days-giveaways

Ak sa chceš obrať o prekvapenie, tak si zaznač tieto dva dátumy – 7.,9 a 16  december 2016.

7 decembra ti totižto Mikuláš od Ubisoftu prinesie PC verziu hry  Assassin’s Creed 3 .

9 december bude rozhodne zaujímavý – bude niesť názov 300 Game Giveaway – Ubisoft vtedy údajne ponúkne 300 kópii svojich troch najnovších hier , každý dostane jednu hru podľa svojho výberu. Ale platí tu jedno dôležité pravidlo – Kto skôr príde, ten skôr sťahuje. Údajne by mohlo isť o najnovšie hry ako je Watch Dogs 2, TrackMania Turbo či Steep.

16.december bude znova v znamení legendárneho RayMana. Pôjde o PC verziu Rayman Legends.

Čo ďalšie ti Ubisoft nabalil do ich adventného kalendáru si môžeš prezrieť na stránke Reddit. Alebo sa proste nechaj každý deň prekvapiť.

 

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre