Mixernet

Jordan Smith’s – 3 dni a na konte 4 milióny zhliadnutí

By  | 

Talentové súťaže v speve, v tanci, alebo v inom zaujímavom podaní majú svoje čaro a  aj napriek množstvu otravných reklám a nie vždy férovému hlasovaniu, je fajn, že existujú. Aspoň z času na čas dostanú priestor predstaviť svoj talent, aj ľudia o ktorých dodnes svet nepočul a majú v sebe skrytý talent. Jedným z nich je aj Jordan Smith’s, ktorý ohromil svojim spevom porotu v americkej speváckej súťaži The Voice. 

A prečo to píšem a čo to má s youtube témou spoločné?? 

Iba toľko, že jeho vystúpenie so skladbou Chandelier od speváčky Sia, sa šíri internetom virálnou rýchlosťou . Za tri dni si ho pozrelo cez 4 miliónov divákov na oficiálnom youtube kánali speváckej súťaži The Voice. Je to úspech vzhľadom k tomu, že ostatní protihráči ledva dosiahli cez 500 tisíc zhliadnutí ( čo som si prešiel ich youtube kanál ).  Samotný kanál má k dnešnému dňu 2 986 610 odberateľov a za to sa už veru netreba hanbiť.  

 Jordan Smith’s ohromil porotu v súťaži natoľko, že do svojho tímu ho chceli všetci : Adam Levin z Maroon5, Gwen Stefani, Pharrell a Blake Shelton. Chalan sa dočkal dokonca aj standing ovation ,nie len od divákov, ale aj samotných porotcov a to je už teda poriadna dávka pocty. Veď posúďte sami Jordanov spevácky výkon a či si to zaslúžil. Za Jamala jednoznačne áno.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre