Mixernet

Kanadská polícia vytiahla zbrane na hráča, ktorý nosil kostým z hry Fallout

By  | 

V malom kanadskom mestečku Grande Prairie dostala miestna polícia informácie o mužovi, ktorý chodí s bombou pripevnenou na chrbte. Muž bol práve na ceste ku krajčírovi, aby si nechal urobiť nejaké tie zmeny na svojom kostýme z hry Fallout, ktorý pozostával z plynovej masky, prilby, nábojov, panciera a masky s nápisom – New California Republic.

Cosplayer VS kanadská polícia

Krajčírstvo do ktorého vošiel tento kanadský cosplayer  tak obkolesilo 8 až viac policajtov, kým bol on vo vnútri. Nakrátko nato zavolala polícia krajčírovi, aby sa ho spýtali na chlapíka čo sa práve uňho nachádza. Chceli vedieť, či ma muž na sebe pripojene nejaké drôty, a povedali mu, aby vykĺzol cez zadné dvere.

Kanadský strážnici museli byť ozaj prekvapení, keď zistili, že čo za bombu to má náš cosplayer na chrbte.  V skutočnosti šlo len o namaľované plechovky Pringles, ktoré si na seba pripevnil.

Cosplayer bol vzatý do väzby a kostým mu bol políciou odobratý.

Pche –  Čo je to dneska za dobu, keď si človek už ani v klľude nemôže isť opraviť svoj Fallout oblek k miestnemu krajčírovi  😀

vault-boy-fallout

Foto : vpravo – Kyle Martel/Facebook, vľavo – William Vavrek

zdroj : Fraghero

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre