Let’s Play

Konzolový FIFA hráč podpísal zmluvu so skutočným futbalovým týmom

By  | 

Len si to predstav. Neustále doma na svojom Xboxe alebo Playstatione ti beží FIFA od EA, a si v nej tak strašne dobrý, že sa ti ozve skutočný futbalový tým kvôli spolupráci. Sen alebo realita?

Napriek tomu, že nikdy nehral profesionálne skutočný futbal, tak jemu sa to podarilo. 22 ročný britský hráč konzolovej hry Fifa,  David Bytheway podpísal zmluvu s nemeckým bundesligovým týmom Wolsburg. Tento tým mimochodom hrá najvyššiu Nemeckú ligu.  David je profesionálnym e- hráčom Fify a reprezentoval sa aj na Fifa Interactive World Cup, kde svetu ukázal svoje hráčske skilss.

Jeho reakcia pre Newbeat bola:


Fakt, že tým akým je Wolfsburg začne podporovať hranie hier, je pre mňa niečo nevysvetliteľného. Hranie bolo niečo, čo som začal robiť doma, hral som sa s mojimi priateľmi a chcel som byt najlepší. A zrazu som súčasťou futbalového klubu.


Fifa-Interactive-world-cup-esport

Tak ako si na tom ty? Začneš ešte viacej trénovať Fifu, NHL alebo NBA a počkáš si tiež na podobný draft? Niet sa čomu diviť, že takáto ponuka prišla, nakoľko sa konečne E-sport dostáva do povedomia ľudí a získava na obrovskej popularite. Ktovie možno o pár rokov budeme sledovať v televízii aj priame prenosy s interaktívnych športových zápasov.

David-Bytheway-profesionalny-hrac-fifa

Mohlo by ťa tiež zaujímaťOrigin Access od EA oficiálne na Slovensku aj v ČR

FIfa-David-Wolsburg

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre