Mixernet

Ktorý youtuber brázdi ulice New Yorku na snowboarde???

By  | 

V tieto dni východné pobrežie Spojených štátov amerických zasiahla mohutná snehová búrka Snowzilla, ktorá doslova odstavila automobilovú ba dokonca aj leteckú dopravu.  Husté sneženie zasiahlo aj mesto New York  City, kde mimochodom žije a pôsobí aj môj veľmi obľúbený a uznávaný youtuber Casey Neistat. 

Je to veľký špekulant, ktorému v hlave vznikajú nápady na videá zrejme aj podľa počasia . A o tom presvedčil  svojich fanúšikov aj dnes, keď zavesil na Youtube ďalšie šialené video, ktoré sa za krátku chvíľu stalo virálnym.  

Casey Neistat

Go Pro kamera musí byť

Zasnežené ulice New Yorku sa rozhodol využiť  spoločne aj svojim bratom Deanom , tentoraz pre adrenalínový zážitok v podobe snowbordingu. Na svoj Jeep Wrangel napojil lano, uchytil sa, nasadil si snowboard, a jeho dobrý kamarát Jessy ( mimochodom tiež youtuber )dupol na plyn. Ako to dopadlo, si pozri vo videu. Na konci príde aj polícia a dopadne to zaujímavo  .

Mohlo by ťa zaujímať : 

Skutočný Aladdin na lietajúcom koberci?

Time Square

Casey Neistat a jeho brat

 

Zdroj : Youtube / Casey Neistat

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre