Hry

Legendárny Crash Bandicoot ovládne konzoly Playstation už budúci rok

By  | 

Legendárny Crash Bandicoot zažije svoj návrat už budúci rok. Túto správu potvrdila samotná spoločnosť Sony na tohtoročnej konferencii E3. Počas Playstation Experience bol odprezentovaný  gameplay trailer Crash Bandicoot-a v podobe remastrov tejto slávnej trilógie.

crash-n-sane-trilogy-2017-loogle

Presný názov bude Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy, a malo by sa jednať o kompletnú prerábku remastrov hier Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strike Back a samozrejme do tretice Crash Bandicoot: Warped.

crash-bandicoot-sony-e3-konferencia-loogle

Vývojári zo studia Vicarious Visions sa ku hre vyjadrili nasledovne.

Prvým krokom počas prípravy našej remastrovanej kolekcie bolo pochopiť to, ako Naughty Dog vytvorilo tieto hry tak špeciálne, že ich fanúšikovia milujú dodnes. Najlepším spôsobom ako pochopiť hru je hrať ju, a tak sme všetky tri diely starostlivo hrávali. Hrali sme ich dokonca až do takej miery, že sme rozbili ovládače z dôvodu prílišného stláčania tlačidiel pre skok.

crash-bandicoot-n-sane-trilog-image-loogle

 

Pre inšpiráciu sme študovali originálne concept arty a tiež komerčné materiály. Išli sme ešte ďalej dozadu, aby sme pochopili materiály, ktoré inšpirovali Naughty Dog k tvorbe týchto hier, vrátane Who Framed Roger Rabbit? a  Looney Tunes, Dan Tanguay – režisér hry

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre