Hry

Super Mario už čoskoro aj v tvojom Iphone!!!

By  | 

Okrem toho, že vonku je nový Apple Iphone 7, tak by sa nemalo zabudnúť na to, že počas Apple keynote sa na podíu objavil aj jeden japonský dizajnér. A nie hocaký, ale samotný tvorca legendárnej hernej postavy Super Mario Bros. Shigeru Miyamoto predstavil v mene spoločnosti Nintendo exkluzivitu pre iOS a to rovno Super Mario Run.

super-mario-run-ios

Inštalatér Mario bude fungovať na rovnakom princípe, aký si pamätáš možno z čias keď si ho doma hrával na konzole Nintendo či Sega.  Mario bude bežať v hre sám, a tvojim dotykom mu dáš príkaz aby vyskočil – čím dlhšie prst podržíš, o to vyšší skok Mario spraví. Objaví sa tu aj herný mód s názvom Toad Rally – princíp tu bude jednoduchý – musíš proste dosiahnuť vyššie skóre ako tvoj super.

super-mario-run-iphone-7

Hru si v AppStore ešte nie je možne stiahnuť a pravdepodobne sa na nej ešte dolaďujú detaily. No rozhodne to je otázka pár dni, nakoľko si môžete v AppStore zapnúť už upozornenie na to, ak bude hra dostupná k stiahnutiu.

mario

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre