Let’s Play

Aktuálnym hitom internetu je nová arkádová hra Leo’s Red Carpet Rampage

By  | 

Aktuálnym hitom internetu je nová arkádová hra Leo’s Red Carpet Rampage , ktorá vznikla na podporu Leonarda DiCapria pre blížiaci sa 88. Ročník udeľovania Oscarov.

Jedna vývojárska skupina nadšencov Lea Diciapria, ktorá si vraví The Line Animation sa rozhodla, že mu pomôžu dosiahnuť vytúžené a podľa mňa hlavne právom zaslúžené herecké ocenenie aspoň pomocou hry, ktorú si aj ty môžeš zahrať tu.

Leo DiCaprio a jeho tŕnistý cesta za Oscarom

Leo DiCaprio a jeho tŕnistý cesta za Oscarom

V hre máš za úlohu ako inak vyhrať hereckého Oscara, a ešte k tomu pozbierať čo najviac vedľajších cien. Znie to jednoduché, ale až také ľahké to nie. V hre treba mať veľmi rýchly prstoklad na klávesnicové tlačidla G a H. Pomocou nich ovládaš Lea, ktorý sa snaží za behu dohnať zlatého Oscara, a pritom sa vyhýbať skokmi otravným paparrazom, bude tam s tebou pretekať Steve Jobs alebo Matt Damon a cestu za slávou ti záhati aj taká Lady Gaga.  Ak úspešne dobehneš svoj beh plný nástrah do party stanu, priprav sa na mini úlohy v podobe  napísania ďakovnej reči, nastúpenie do limuzíny či hľadanie černocha, ktorý vyhrá Oscara.

V hre ťa čakajú mini úlohy

V hre ťa čakajú mini úlohy

Na celú hru máš tri životy a potom sa hra reštartuje. Leova cesta za vytúženým glóbusom je v tejto arkádovej hre vážne makačka. Som zvedavý, ktorý slovenský alebo český youtuber z tejto hry urobí let’s play.

Zabehneš si maratón s celebritami Hollywoodu

Zabehneš si maratón s celebritami Hollywoodu

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre