Hry

Prinášame ti masivný atack noviniek ku hre Assassin’s Creed Origin

By  | 

Už je pomaly tomu nejaký ten piatok, čo všetci vieme, že na svet sa derie ďalšia hra zo série Assassin’s Creed , tentoraz nesúci názov Origins. To, že sa príbeh asassínov  ponorí tentoraz do starého Egypta je už  všetkým jasné, no ale vďaka leaknutému novému číslu  herného magazínu Gameinformer ti prinášame niekoľko zásadných noviniek tykajúcich sa práve tejto hry –  Assassin’s Creed Origin

Oficiálne vieme, že budeme hrať za jedného z prvých assasínov menom Bayek. V egyptskom svete budú malé aj veľké mestá ako Memphis a Alexandria.

Samozrejmosťou bude lezenie takmer po všetkom, pribudnú tiež hrobky.

NPC postavy budú mať denný aj nočný cyklus, budú spať, jesť, pracovať.

Hlavná postava Bayek je legendárny assassín, ktorý založil bratstvo assassínov.

Assassin’s Creed Origin ponúkne rozsiahly a dynamický svet z čias Kleopatry.

Budeš môcť krotiť zvieraťa – ty divoch 🙂  – , jazdiť na ťave či koňoch.  Medzi zvieratá pribudnú krokodíly, a zvieratá budú môcť medzi sebou bojovať.

Assassín Bayek bude mať obranný štíť, ktorým dokáže odraziť vystrelené šípy. Taktiež bude môcť zobrať šípy, ktoré sa mu počas boja zapichnú do štítu.

Aby sme tie šípy aj využili, tak nám do arzenálu zbraní tentoraz pribudne aj bojový luk.  Dokonca ich budeme mať až dva. 

Hra by nemala obsahovať mini- mapu, ale kompas, ktorým sa budeme orientovať.

Po území a skrytých pokladoch sa budeme môcť rozhliadnuť za pomoci sokola.

Poklady sa tentoraz ukryli aj pod vodu, a to znamená iba jedno. Bayek je prvý asssassín, ktorý konečne dokáže plávať pod vodou, kde bude hľadať skryté poklady starovekého Egypta.  

Zbrane a ostatné veci si budeš môcť craftovať. Hidden Blade už nebude fungovať na 100%, a pri silnejších nepriateľoch nám bude k ničomu. Ale budeš ho môcť postupne vylepšovať.

Hra prinesie RPG štýl skill pointov, ktoré budú rozdelené do troch kategórii : Seer, Warrior, Hunter.

Vrátili sa puzzle úlohy, ktoré majú byť náročnejšie na rozlúštenie.

Tvorcovia do hry dali aj gladiátorské zápasy, ktorých sa pravdepodobne budeš môcť aktívne zúčastňovať.  

Čo sa týka bojového systému, tak ten ma priniesť nový AI systém, ktorý bude na nás útočiť postupne. Počas boja bude Bayek-ovi stúpať adrenalín vďaka ktorému bude môcť použiť špeciálne combo údery

Podľa všetkého má najnovší Assassin’s Creed Origin vyjsť 27.októbra, a hra má byť optimalizovaná aj pre Xbox Scorpio v 4K rozlíšení.     

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre