Hry

Mafia 3 v nadupanom novom traileri z konferencie E3 a BONUS!

By  | 

Konferenciu E3 už máme naplno rozbehnutú a svet práve hltá novinky zo sveta gamingu, ktoré nás tento rok čakajú pre naše konzoly a PC-čka. O hre MAFIA 3 sa toho už popísalo dosť, no nič nevyjadrí lepšie predstavu o hre, ako 20 minútový herný trailer z pohľadu prvej osoby. Okrem 20 minútového hrania MAFIE 3, si pre nás jej tvorcovia nachystali aj ďalší trailer, ktorý je z cz titulkami.

Trailer tentoraz o hre toho prezrádza omnoho viac. Hlavná postava Lincol Clay sa prebudí v nemocnici potom, ako bol strelený do hlavy.  On jediný prežije mafiánsku popravu a v hlave má len jedno jediné. Pomstu! Bojovať o mafiánsku česť omerty budeme v meste New Bordeaux, ktoré je zasadené do roku 1968 a je nesmierne násilné. Rozhodne tak cesta za pomstou nebude pre Lincolna jednoduchá. Bude sa musieť predrať cez mnoho pouličných bojov, prestreliek, či naháňačiek s políciou.

[youtube id=“H1_nTgW8BRs“]

Ďalej si pre nás tvorcovia MAFIA 3 rozhodli ukázať dlhy 20 minútový gameplay, aby sme si urobili jasnú predstavu o hrateľnosti, a toho čo nás čaká a neminie v drsnom svete mafiána Lincolna.

[youtube id=“REiXl6QE9VI“]

Tak ako teda? Pomôžeš od 7, októbra Lincolnovi Clayovi úspešne kráčať drsným svetom New Bordeaux až do úspešnej pomsty? Ak áno, tak sa môže tešiť na to každý vlastník konzoly Xbox One, SONY Playstation 4 a tiež PC hráčí. Juhúúú 🙂

Zdroj : Youtube, KonferenciaE3 2016

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre