Konzoly

Microsoft pravdepodobne predstaví Xbox ovládač pre hednikepovaných hráčov.

By  | 

Užívateľ s nickom @h0x0d zavesil na svoj Twitter obrázok neznámeho ovládača, ktorý je nielen svojím výzorom nezvyčajný, ale má na sebe aj logo hernej konzoly Xbox One X.  Pravdepodobne sa jedná o herný ovládač, ktorý bol navrhnutý pre hráčov trpiacich hendikepom, a jeho predstavenie, tak môžeme očakávať na chystanej konferencii E3, ktorá prebehne už o necelý mesiac. 

Na základe obrázku tak môžeme vidieť na uniknutom ovládači, že sa pýši  logom hernej konzoly Xbox, ďalej tlačidlá Menu a View , D-pad a dve veľké tlačidlá A a B pripomínajúce mixpult dj-a . Pravdepodobne bude možné na tomto uniknutom ovládači nastaviť tri herné režimy, medzi ktorými bude jednoduché prepínať jedným tlačidlom. Súčasťou tohto ovládača bude už samozrejmosťou USB port a 3,5 mm jack na pripojenie externého zvuku alebo slúchadiel s mikrofónom. 

Pravdepodobnosť, že sa uniknutý Xbox ovládač oficiálne predstaví už o necelý mesiac na chystanej hernej konferencii E3 je viac menej istá. Za mňa osobne má spoločnosť  Microsoft týmto krokom obrovské plus tým, že sa snaží myslieť skutočne na úplne všetkých hráčov , vrátane tých, ktorý tiež milujú hry, ale žiaľ trpia telesným hednikepom.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre