Novinky zo sveta hier

Microsoft pripravuje tento rok obrovskú akciu na E3

By  | 

Microsoft včera vydal oficiálnu správu v ktorej potvrdzuje svoju účasť na tohtoročnej hernej konferencii E3. V správe podotkol, že to bude ich najväčšia E3 prezentácia, aká tu nebolo od roku 2000. Xbox sa rozhodol tento rok pre svoje prezentácie použiť celú budovu Microsoft Theater, ktorá sa nachádza v Los Angeles a poskytne tak  dostatok priestoru na to , aby sa ku hrám a prezentáciám dostalo omnoho väčšie množstvo hráčov a partnerov ako po iné roky.

Počas celého týždňa sa tak Microsoft Theater bude prepájať ako centrálny HUB s klasickým Convection Centrom, ktoré sa nachádza priamo cez ulicu. Celá E3 akcia sa začne 10.júna 2018 o 22.00 nášho času a klasicky ju otvorí tlačová konferencia Xbox E3 2018 Briefing. Je viac ako isté, že práve na tejto konferencii budú ohlásené oznámenia okolo nových exkluzívnych hier , ktoré Microsoft spoločne so svojimi partnermi chystá. Určite sa tak môžeme tešiť na masívny atack nových herných trailerov, gameplay ukážok a plno iných rôznych noviniek, ktoré nás tento rok čakajú.

Xbox prezentácie budú teda v budove Microsoft Theater a pôvodné výstavisko E3, ktoré sa nachádza cez cestu bude určené pre Mixer – miesto, kde  si bude možné vyskúšať všetky predstavené novinky, ktoré si hráči budú môcť nielen zahrať, ale aj streamovať priamo cez svoje oficiálne účty.

Zdroj: Microsoft

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre