Tech -Mobily

Na webe sa objavilo amatérske video, ktoré prezentuje Iphone X v rukách mladej slečny

By  | 

Na webe sa objavilo amatérske video, ktoré prezentuje Iphone X v rukách mladej slečny Broke.

Na webe Reddit sa včera objavilo video, z ktorého technologický gigant Apple moc radosť nemal, nakoľko dané video už bolo z portálu YouTube odstránené . Ide o amatérske video, ktoré si nahrala, a zverejnila na web mladá slečna menom Broke , ktorá mala možnosť navštíviť novopostavený Apple park, a tam si následne Iphone X osobne vyskúšať. Údajne sa jedna o dcéru jedného zo zamestnancov spoločnosti Apple

[VIDEO] Hands-On Space Grey iPhone X (found on YouTube – Brooke Peterson) from apple

V krátkom videu tak už dnes máme možnosť vidieť, ako vyzerá v praxi vysúvacia lišta s upozorneniami, chlapík ti povie, že to nie je Iphone X, ale proste desina, a taktiež uvidíš animoji v praxi toho týpka, čo dneska asi nasral Apple. 

Animoji – novinka, ktorá je výhradne len pre Apple Iphone X

A aby toho nebolo málo, tak sa na webe objavilo ešte dalšie video, ktoré nám pre zmenu ukazuje to, ako bude v praxi fungovať prepínanie medzi aplikáciami bez pomoci Home Buttonu. 

Bezrámečkový Iphone X

Apple Iphone X

 

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre