Youtuberi

Ani Youtuber PewDiePie to nemá vždy ľahké. Musí sa totižto vysťahovať

By  | 

V dnešnej dobe YouTuberov, kedy chce byť každý slávny YouTuber to vôbec nie je také ľahké. O tom by momentálne vedel rozprávať PewDiePie. Aj napriek jeho sláve, ktorá neunikla celému svetu musí aj PewDiePie občas riešiť nepríjemné záležitosti, akými môžu byť napr. susedia, čo netolerujú YouTuberov. A tak preto musí Félix Kjellberg riešiť v skutku nezvyčajnú situáciu.

PewDiePie

Zrejme komusi vadia Félixove výkriky, ktoré on tak veľmi rád používa pri svojich letsplayoch a streamoch. PewDiePie  používa, ako sám uviedol na nahrávanie svojich videí izolovanú miestnosť, no ako vidieť nepomáha to. Alebo za tým bude stáť nejaký najväčší hejter hejterov z jeho susedstva, ktorý sa rozhodol pre tento krok.

[youtube id=“-6dNin-p1Kg“]

Félix Kjellberg samozrejme nemá žiadny problém si zakúpiť pokojne aj Hollywoodsku vilu, ako to urobil napr. iní slávny YouTuber CaptainSparklez, ale o to tu nejde. PewDiePie uistil svojich fanúšikov, že s vysťahovaním nemá žiadny problém, iba ho zaskočil list ktorý mu prišiel, a ihneď ho vyzval k vysťahovaniu. Nižšie ti už pripájame list aj s vyjadrením samotného PewDiePie – a.

pewdiepie je vystavhovani

 

Zdroj : Youtube kanál PewDiePie a Kotaku.

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre