Hry

Najťažší level Stormy Ascent prichádza v podobe DLC na hru Crash Bandicoot N Sane Trilogy.

By  | 

Crash Bandicoot N Sane trilogy od dnes prináša do hry, aj svoj staro-nový, a brutálne ťažký level Stormy Ascent. Level nikdy predtým nebolo možné si zahrať, hoci bol vytvorený , no žiaľ ho tvorcovia z pôvodného Crasha vystrihli.

Dôvod??? Vraj bol až príliš moc náročný.  

Sila a moc hernej komunity je občas natoľko silná, že si doslova tento level vydupali, a tím vývojárov z Vicarious Visions sa rozhodol tento level prepracovať a vydať oficiálne von. Treba dodať, že jeden z najlepších hráčov z Vicarious Visions prešiel Stormy Ascent level až za pomoci 60 životov. Chudák Crash Bandicoot 🙂

Level Stormy Ascent vlastne patril k levelu Slippery Climb v tom starom Crashovi, no nebol nikdy vydaný, ale zostal na pôvodnom disku ukrytý.

Level prichádza teda od dneska v podobe DLC Stormy Ascent a pozor!!! Toto DLC –čko je dostupné zdarma do 19. Augusta 2017 s tým, že potom sa jeho cena vyšplhá na 2,99€. Tak si rýchlo utekaj dať update na tvojho najnovšieho Crash Bandiho, a potom sa nám nezabudni pochváliť, že koľko životov ťa stálo prejdenie levelu Stormy Ascent.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre