Let’s Play

Nintendo sa tento rok chystá na smartfóny so svojimi populárnymi postavami

By  | 

Legendárna Japonská spoločnosť Nintendo už dávnejšie oznámila, že do roku 2017 chce pôsobiť aj na poli mobilných hier.  Nintendo údajne chystá až 5 herných titulov z vývojárskym týmom Dena. Nintendo už jednu hru predstavilo s názvom ,,Miitomo,, a mala uzrieť svetlo sveta na konci roku 2015, ale nastali komplikácie a tak sa to odsunulo na marec tohto roka. 

Prvá oficiálna hra pre smartfon od nintenda- Miitomo

Prvá oficiálna hra pre smartfon od nintenda- Miitomo

CEO ( rozumej generálny riaditeľ ) Nintenda, Tatsumi Kimishima vyhlásil, že druhá hra bude úplne niečo , čo snáď očakáva každý zarytý fanda herného sveta Nintenda. Do ďalšej hry totiž plánujú použiť jednu z postáv, ktorú fanúšikova už moc dobre poznajú a v priebehu tohto roka dorazí do našich smartfónov. Dobrá správa je ,že všetky tieto tituly budú zdarma.

Ale ako sa vraví, nič nie je vždy až tak zadarmo a to platí aj tu. Pri hre sa proste nevyhneme tzv. in-app nákupom.

Nintendo-hra-pre-iphone-a ine-smartfony

Ostáva už len jedna nezodpovedaná otázka – Čo si pre svojich herných nadšencov Nintendo spoločne s Denou pripravili – bude to nebodaj legendárny Super Mario Bros, Pokémon alebo Donkey Kong ? Čo by ste priali vy?

Super-mario-bros-pokemom-donkeykong-nintendo

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre