Youtuberi

Obľúbený spíker Binďo je infikovaný!

By  | 

Známeho slovenského moderátora Ivana „Binďa“ Bindasa v tomto videu nespoznáte. So znetvorenou tvárou a mrazivým pohľadom útočila hviezda Nočnej šou rádia Europa 2 v uliciach Bratislavy. Binďo ako jeden zo „živých mŕtvych“ si svoje obete vyhľadal v taxíku. Podarilo sa im zachrániť?

JZEM9552 oci2

Ivan Bindas alias Binďo nie je len ostrieľaný spíker, ale aj milovník zombie seriálov. Pred premiérovým dielom pokračovania kultového seriálu Fear The Walking Dead si Binďo vystrelil z ľudí v uliciach Bratislavy.  Zamaskovaný ako zombie nasadol do taxíku so skrytými kamerami. „Keďže som veľkým fanúšikom seriálu Fear The Walking Dead na AMC, nemohol som túto výzvu odmietnuť. Nakrúcanie pranku som si vychutnal, dobre sme sa zabavili. Bál som sa trochu, aby sa ma nejaký veľký chlap nezľakol a nenatiahol mi jednu. Na šťastie, všetko dobre dopadlo a ja sa neviem dočkať novej série,“ uviedol sympatický moderátor. Reakcie reálnych zákazníkov Hopin Taxi si pozrite v nasledujúcom videu:

https://we.tl/yMSUxymO9N

JZEM9578_ 2

Českí a slovenskí fanúšikovia zombie seriálu Fear Walking Dead sa už o pár dní dočkajú ôsmich nových dielov druhej sezóny „Živí mŕtvi: Počiatok konca“. V pondelok 22. augusta o 3:00 hod  odštartuje na stanici AMC prvý diel v pôvodnom znení a o 22:00 hod s českým dabingom.  Obľúbení hrdinovia sa v nových dieloch stretávajú s nástrahami, ktoré im pripravil postapokalyptický svet.
O seriáli Fear the Walking Dead:

Výkonná produkcia: Dave Erickson, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a David Alpert.

Hlavné hviezdy seriálu: Kim Dickens (Medison), Cliff Curtis (Travis), Frank Dillane (Nick), Alycia Debnam-Carey (Alicia), Ruben Blades (Daniel), Mercedes Mason (Ofelia), Lorenzo James Henrie (Chris) a Colman Domingo (Strand).

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre