Hry

Odhalil online obchod Walmart Canada aj neohlásené áčkové herné tituly?

By  | 

Včera sa v kanadskom online obchode siete Walmart, objavili na pár hodín aj také herné tituly pre tento rok, o akých celá herná komunita ani len netušila, že sú zrejme vo vývoji. Najviac prekvapili tituly ako napr Gears of War 5, Destiny Comet, Just Cause 4 alebo dokonca Rage 2.

Samozrejme po zistení, že tento zoznam hier sa dostal na verejnosť ho Walmart automaticky zo svojho webu stiahli. Čo presne tento zoznam hier mal znamenať nikomu nie je na 100% jasné. Je napr. dosť zvláštne to, že sa na zozname objavili aj názvy hier  Assassin’s Creed nebo Dragon Quest 2.Dvojica týchto hier je už dávno vonku a môžeme tak jedine špekulovať, žeby išlo o ich remaster verzie pre rok 2018. Rovnako tak je pomerne zvláštne aj to, že sa tam objavila Forza Horizon 5, nakoľko má posledná Forza Horizon označenie 3.

Zoznam hier síce z webu zmizol, ale týpek s nickom Wario64 si stihol urobiť screenshot a zverejniť ho cez svoj Twitter účet.

Na tento únik pohotovo a vtipne zareagovali zo štúdia Bethseda, ked cez svoj oficiálný účet hry Rage odpovedali Walmartu Canada týmto spôsobom 😀

Celý zoznam hier, ktoré sa v online obchode Walmart objavili je tento.

Tom Clancy’s The Division 2

         Splinter Cell

         Insurgency: Sandstorm

         The Last of Us 2

         Just Cause 4

         Destiny Comet

         Final Fantasy 7 Remake

         Metroid Prime

         Beyond Good and Evil 2

         Rage 2

         Assassin’s Creed

         NBA 2K19

         WWE 2K19

         Dragon Quest 2

         Super Smash Bros.

         Borderlands 3

         Lego DC Villains

         Dreams

         Forza Horizon 5

         Gears of War 5

Čo z tohoto zoznamu sa nakoniec tento rok dostane na herný trh, a čo nie sa dozvieme už o pár týždňov na konferencie E3.

Čítaj tiež –  Microsoft pripravuje tento rok obrovskú akciu na E3.

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre