Novinky zo sveta hier

Odprezentuje štúdio Rockstar Games zajtra GTA VI na konzole PS4 Neo??? Podľa nás ÁNO!!!

By  | 

7 september 2016 je pre svet elektroniky a gekkov snáď ten najmokrejší pardon najlepší v roku. Král smartfónov Apple sa chystá predstaviť Apple Iphone 7 , spoločnosť Sony už konečne oficiálne odhalí konzolu PS4 Neo a dnes sa po internete začína šuškať, že Rockstars Games chce svetu tiež odhaliť GTA VI!!!

Týpek ktorý si vraví Tidux cez svoj Twitter účet zverejnil nedávno tajomnú správu prostredníctvom znakou, ktoré znázorňujú gitaru a hviezdu. Gitara by mohla naznačovať na slovo ROCK  a hviezda zase STAR z čoho spojením vznikne ROCKSTAR.

Rock Star Games??? Žeby zajtra na PS4 Neo???

Rockstar Games??? Žeby zajtra na PS4 Neo???

Od herného štúdia Rockstar Games sa už dlhšie očakávalo, že tento mesiac čosi odhalia z plánovaného GTA VI. Tidux vraví, že sa bude jednať o dátum 7. september, kedy sa okrem Apple eventu, koná aj Sony PlayStation Meeting. Tam sa bude predstavovať konzola PlayStation 4 Neo, a ak by sme si trošku zakonšpirovali, dovolím si tvrdiť toto, že :


Štúdia Rockstar Games odprezentuje Grant Theft Auto VI na najnovšej konzole PS 4 Neo!!! To je môj osobný názorový odhad. Rozhodne by to bol veľmi zaujímavý marketingový ťah pre obe firmy.


Treba dodať, že Tidux už aj v minulosti dokázal priniesť správne predpovede pre niektoré uvedené produkty. A taktiež, netreba zabúdať na to, že na GTA VI sa pracuje už nejaký ten piatok – konkrétne cca. 6 mesiacov. Ako to dopadne sa dozvieme už zajtra, a rozhodne sa technický svet ma na čo tešiť.

PS 4 Neo už zajtra

PS 4 Neo už zajtra

PS: Ešte jedna veľká udalosť sa zajtra koná 😀 😀 😀 Váš Ninja redaktor má tiež dnes narodky. Takže ako darček očakávam od vyššie spomenutých spoločnosti iba toto – najnovší Iphone 7, PS 4NEO a demo verziu hry GTA VI. JOKE 😀 som skromný …

Ninja

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre