Hry

PewDiePie a Conan o’Brien testujú hernú pecku Far Cry Primal

By  | 

Far Cry Primal pomaly ale isto zbiera svoje prvé recenzie od redakcií, ale aj let’s play youtuberov. Ubisoft veľmi dobre vie, že reklama je vždy chytľavá vec, ak ju odpromuje niekto kto je proste IN a cool. A tak neváhali, a siahli po niekom o kom vedeli, že to bude mať ten správny virálny efekt.

Kto by už len lepšie odprezentoval najočakávanejšiu hru roka, ak nie kráľ youtuberov PewDiePie spoločne s komikom, ktorý nikdy neprestane baviť, a na youtubee trhá tiež rekordy v sledovanosti Conan o’Brien. Áno je to tak, a do jeho hernej relácie s názvom Clueless Gamer si prišiel zahrať najnovší Far Cry Primal proste PewDiePie.

Far Cry Primal v rukách Conana a Felixa

Far Cry Primal v rukách Conana a Felixa

Treba pochváliť Ubisoft, že zvolil skvelú taktiku a ešte lepšiu dvojicu. Ich prvé dojmy z hry tak behom troch dní videlo na youtube už viac ako 2 milióny ľudí. No a to sú čísla s akými je vedenie Ubisoftu isto spokojné. No a bodaj by nie, ved kto z tvorcov PC a konzolových hier by si neprial, aby mu hru odprezentoval Conan o’Brien spoločne s Felixom Kjellbergom aliaz PewDiePie.

Mohlo by ťa tiež zaujímať,  že PewDiePie má svoju horor game reality show.

Video je síce po anglicky, no ak ťa zaujíma ako vyzerá prvý dojem z Far Cry Primal, tak ti to vadiť rozhodne nebude. PewDiePie a jeho slovník je aj tú podobný ako v iných jeho videách  🙂 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre