Youtuberi

PewDiePie dosiahol 50mil. odberateľov a chystá sa zmazať svoj YouTube kanál

By  | 

Celá YouTube scéna je dnes momentálne v jednom obrovskom očakávaní, či to naozaj PewDiePie skutočne dnes urobí. Pýtaš sa, že čo???

Včera sme ti priniesli informáciu o tom, čo momentálne štve na YouTube Pewdsa, a ako sa k tomu rozhodol postaviť. A to veru dosť radikálne. Vyhlásil totiž, že ak jeho kanál dosiahne 50 miliónov odberateľov, tak ho proste jednoducho vymaže. No a on to skutočne včera dosiahol, ale čo bude ďalej? 

pewdiepie-50-milonov-odberatelov

PewDiePie má na YouTube najväčší kanál a stal sa tak prvým človekom, ktorý dosiahol 50 miliónov fanúšikov, čo si zamilovali jeho štýl videí. Tento bláznivý Švéd, ktorý miluje hry a robiť si srandu zo seba proste predbehol na YouTube všetky svetové celebrity na aké si len spomenieš. 

A takto PewDiePie oslavil svojich 50 mega subscriberov 

A teraz chce svoju miliónovú značku proste len tak pochovať. Podľa odhadov momentálne jeho kanál zarába okolo milión dolárov mesačne. Cez svoj Twittter účet včera oznámil, že dnes svoj kanál zmaže.

Má skutočne PewDiePie úmysel tento kanál zmazať, alebo šlo len o reklamný trik z jeho strany? Napíš nám svoj tip do komentáru dole pod článkom, čo si o tom celom myslíš Ty. 

PS: Treba dodať, že ak by to skutočne urobil, tak s natáčaním videí vraj neprestane a jednoducho si založí nový YouTube kanál. 

pewdiepie-deleting-channel-today

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre