Mixernet

Zahraj si Xbox360 alebo Playstation na svojej hotelovej izbe

By  | 

Mesto Amsterdam má zrejme pochopenie ku všetkému možnému, v čom ľudia nachádzajú potešenie.  Najnovšie sa v jednej z mestských časti Amsterdamu De Pijp vybudoval  tzv. . herný hotel,  ktorý chce prilákať k sebe  hráčov z celého sveta.

Arcade Hotel  dnes ponúka 36 izieb, kde hostia nájdu herné konzoly a herné tituly z celého sveta.  Ak už premýšľal kam na prázdniny a koľko ta to bude stať, tak si priprav minimálne 75 € na jednu noc, najdrahšia hráčska noc ta vyjde na 350 €.  

Xbox 360 alebo Playtation ?

Xbox 360 alebo Playtation ?

Ak už prejdeš všetky levely a nebudeš vedieť, čo hrať tak sa isto zastav na bare, kde ti okrem nápojov ponúknu tiež rôzne gadgety, poprípade ak rád čítaš, tak ta tam čaká množstvo komiksov od DC alebo Marvel.   

Majiteľ a zakladateľ hotelu Daniel Salmanovich svoju prácu definuje takto

„Prerábam tento hotel na špeciálne miesto pre ľudí, ktorí milujú hranie. Chcem, aby sa turisti a hráči cítili tak, akoby spali u svojho kamoša doma.“ 

Sony Playstation

Komixy Marvel alebo DC tu nájdeš tiež

Mohlo by ťa tiež zaujímať :

Aký odkaz má Snoop Doog  pre Microsoft a Xbox 360…

Gejmeri na party

Fifa turnaj na bare nie je žiadna výnimka

Xbox 360 alebo playstation

Xbox 360 Playstation

Zdroj : TechTimes  

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre